Massaaž

Hinnakiri

Teenus

Hind

Klassikaline õlimassaaž, ravimassaaž
Erinevate liigutuste ja võtete kompleks. Vastavalt kliendi soovile või vajadustele toimub kas kogu keha massaaž või keskendutakse ainult problemaatilistele piirkondadele. Massaaži viiakse läbi spetsiaalsel massaažilaual ja kestab vastavalt kliendi vajadusele kas 30 min, 1 h või 1,5 h.
40 €/tund
Vana-Eesti massaaž
Vana-eesti massaaž ehk soonetasumine on meie pärimuslik kehalõõgastamise viis. Oma olemuselt on vana-eesti massaaž tugevam kui klassikaline õliga massaaž, kuid samal ajal on see ka pehme, uinutav, meditatiivne. Nagu külmemale piirkonnale kohane, tehakse vana-eesti massaaži läbi kergete õhukeste riiete ja maas, matil. Selline masseerimine annab võimaluse teha loksutusi, venitusi, surumisi, võtta sisse erinevaid kehaasendeid, käsitleda keha terviklikult ja personaalselt.
1 tund -40 €
1,5 tundi - 55 €
Meemassaaž
Meemassaaž on tõhus protseduur kehv-veresuse, kerge üleväsimuse, radikuliidi, liigese – ja neuroloogiliste haiguste puhul. Meemassaaž ergutab lümfisüsteemi ja vereringet, lihaste tööd ja mõjutab erinevaid kudesid. Mee raviomadustega toitained imenduvad naha ja vereringe kaudu ning mõjutavad kaudselt ka siseorganeid. Selle tulemusena paraneb kogu organismi seisund.
€40 / tund
Toolimassaaž ehk on-site massaaž
On-site toolimassaaž on kiire alternatiiv ülakeha pingete leevendamiseks. Toolimassaažis kasutatakse spetsiaalset massaažitooli, kus klient tunneb end lõõgastunult, turvaliselt ja mugavalt. Massaaži käigus töötatakse 25-30 min.jooksul läbi selg, turi, kael, pea, õlad ja käed kasutades nii klassikalise kui idamaiste massaažide võtteid. Abi saab selja- ja ülakeha pingete, aga ka (pinge)peavalude puhul. Massaaž on abiks kontoris ja arvutiga töötajatele nn "hiire sündroomi" korral ning õlavöötme pingetest vabastamiseks. Et masseeritakse läbi riiete ja õlisid ei kasutata, siis saab kiirelt naasta oma igapäevatoimetuste juurde ja tulla massaažile kasvõi lõunapausi ajal.
€20 / 30min
India Champi peamassaaž
Champi stimuleerib keha enda loomulikku tervendamisvõimet ning keha ja hinge harmooniat. Puhastab energiakanalid blokeeringutest, mis tekitavad tervisehäireid (stress, väsimus, unetus, peavalud, kaela ja õlgade jäikus, silmade väsimine ja tursed, nina- ja kõrvaprobleemid, juuste väljalangemine). Champi on üks osa iidsest Ayurveda ravimise süsteemist. Massaaži tehakse istudes massaažitoolil ja kasutades kvaliteetset külmpress kookosõli. Soovi korral saab massaaži läbi viia ka õlita.
 €35 / 40min
Mer Massaaž (myofascial energetic release/lihassidekoe energeetiline vabastamine)
Lihassidekoe vabastav massaažitehnika MER (Myofascal Energetic Relase) on välja kujunenud OSHO tasakaalustavast massaažist. See on terapeutiline kehatöö, mis sisaldab pehme– ja sidekoe massaaži ja on kombineeritud liigeste vabastamise tehnikatega. Tasakaalustamine on erakordne psühhosomaatiline keha
ja meele tervendamise süsteem ning on ühtlasi suurepärane rännak mõlemale.
1 tund – 40 €
1,5 tundi – 55 €
Lomi-lomi massaaž
Lomi Lomi on ebatavaline massaaž, mille juured on Havail. Massaaž baseerub traditsioonide kohaselt
Huna filosoofial, mille õpetuse kohaselt ringleb maailmas eluandev energia 'mana'. Massaaž mõjutab õrnal ja loomulikul viisil patsiendi mentaalsust. Vabastades stressi tõttu põhjustatud pinget patsiendi lihastest, saadakse jagu ka erinevatest probleemidest. Vabastatud energia suunatakse edasi uutel viisidel ning uued positiivsed mustrid luuakse meie alateadlikus meeleosas.
Sessioon: 75 €
Kestvus: 1,5-2 tundi

Väga rohke õli või meega massaažide puhul võib tunnihinnale lisanduda 2-5 €. Oma massaažides kasutame ainult naturaalseid massaažiõlisid, millele lisame kvaliteetset, terapeutilist eeterlikku õli doTerralt.